Axis wagi

Firma AXIS, produkująca wagi, to przedsiębiorstwo, które swój sukces zawdzięcza nie tylko ciężkiej pracy i zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, ale i technologii, która pozwala im na zastosowanie odpowiedniej jakości rozwiązań pasujących do wymogów klienta. Opierając swoją działalność wyłącznie na polskim kapitale, są oni w stanie stworzyć sprzęt, który będzie zarówno precyzyjny, jak i funkcjonalny.

Wagi AXIS posiadają wszelkie potrzebne zaświadczenia dotyczące jakości (w tym certyfikat ISO), które potwierdzają ich zgodność z wymaganiami nałożonymi przez przepisy Unii Europejskiej. Asortyment tego producenta obejmuje szeroki zakres urządzeń do ważenia. Ich przeznaczenie może być więc bardzo różne, dlatego wagi AXIS nadają się nie tylko do zastosowań magazynowych, sklepowych czy produkcyjnych, ale sprawdzą się również w aptekach, laboratoriach i zakładach jubilerskich.

Niewiele jest firm, które tak restrykcyjnie traktują proces produkcji, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu produkty marki AXIS. Wagi tej firmy zawdzięczają swoją renomę między innymi odporności na warunki eksploatacji oraz na kontakt z wilgocią czy substancjami chemicznymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wagi AXIS otrzymały również możliwość współpracy z nowoczesnymi zdobyczami techniki elektronicznej. Podłączenie ich do komputera, drukarki czy innego urządzenia tego typu nie stanowi dla użytkownika najmniejszego problemu, a sama obsługa i programowanie jest intuicyjne. Sprzęt ten objęty jest oczywiście 2-letnia gwarancją techniczną producenta.

Pokaż na stronę