Cas wagi

Trzydziestoletnia historia firmy CAS Corporation produkującej wagi sprawiła, że mają Państwo w tym przypadku do czynienia z międzynarodową marką. W ciągu zaledwie trzech dekad mogliśmy obserwować dynamiczny rozwój tego przedsiębiorstwa, które na chwilę obecną posiada blisko 70% udziału w rynku koreańskim. Eksport asortymentu tego producenta nie ogranicza się jednak wyłącznie do tego kraju. Wagi CAS są popularne również w Chinach, Rosji, USA, Indiach, Niemczech, Francji oraz oczywiście w Polsce.

Nowoczesna linia produkcyjna i dopracowany system dystrybucji produktów pozwala na to by wagi CAS trafiły do niemal każdego kraju, który jest zainteresowany ich możliwościami. Współpraca z tym producentem gwarantuje Państwu nie tylko dostęp do urządzeń o światowej jakości i wysokiej precyzji pomiaru, ale również do specjalistycznego serwisu o charakterze globalnym. Taki zasięg wymaga również właściwie dopracowanej standaryzacji oferty, którą niewątpliwie posiada firma CAS. Wagi opuszczające linię produkcyjną tego przedsiębiorstwa posiadają całą gamę certyfikatów (NTEP, TUV, CSA, NSC) oraz międzynarodowe zaświadczenia metrologiczne.

W ofercie producenta odpowiedzialnego za dystrybucję wag CAS znajdą Państwo szeroki asortyment urządzeń specjalistycznych, wykorzystywanych w różnych dziedzinach życia oraz działalności gospodarczej, np. wagi sklepowe, etykietujące, przemysłowe, platformowe oraz laboratoryjne.

Pokaż na stronę