Waga dibal

Waga DIBAL swój debiut na polskim rynku miała niespełna 10 lat temu, a już udało się jej wypracować niezwykle lukratywną i silna pozycję wśród klientów, którzy korzystają z jej rozwiązań technologicznych. Sukces ten należy przypisać na pewno jakości wykonania urządzeń tej marki oraz niezaprzeczalnej funkcjonalności rozwiązań elektronicznych zastosowanych w tej serii wag. Wysoki bilans sprzedaży oraz pozytywne opinie klientów w krótkim czasie ustabilizowały pozycję wag DIBAL, co w żadnym stopniu nie spowolniło producenta w dążeniu do regularnego rozwoju swojej oferty.

Każda waga DIBAL to połączenie nowoczesnego wzornictwa, użytecznych funkcji, intuicyjnej obsługi oraz bogatego wyboru opcji pracy, czy też funkcji matematycznych. To wszystko sprawia, że największą korzyść z posiadania sprzętu tego producenta mają działalności handlowe, niezależnie od wielkości, czy też stopnia skomplikowania oferty sprzedażowej.

Waga DIBAL to możliwość zapamiętania i szybkiego wprowadzenia nawet 5000 indywidualnych kodów towarowych. Pojemna pamięć sprzętu oraz płynne działanie niewątpliwie znacznie usprawnią proces obsługi w Państwa lokalu sprzedażowym. Bardzo użyteczna jest tu również opcja połączenie wag DIBAL w jedną sieć, czy też podłączenie ich do zewnętrznej drukarki lub komputera.

Waga DIBAL to produkt posiadający wiele zalet, które na pewno docenią zarówno Państwa klienci jak i pracownicy. Niezawodność, prosta konstrukcja umożliwiająca wygodną konserwację oraz bogactwo trybów pracy to tylko kilka ważniejszych zalet, jakie oferuje ta marka.

Pokaż na stronę