Waga paletowa

Planowanie rozmieszczenia palet oraz równomierne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej jest bardzo ważne nie tylko pod względem bezpieczeństwa, ale i ma ogromny wpływ na dobrą organizację pracy całego zespołu. Transportowanym przy pomocy wózka widłowego lub wózka do palet towarom najbardziej przydała by się w takim wypadku waga paletowa. Jej ergonomiczny kształt, łatwość w ustawieniu oraz wysoka wytrzymałość niewątpliwie stanowią tu duży atut tej części naszej oferty.

Każda waga paletowa znajdująca się w naszym magazynie spełnia wszystkie standardy jakości, a wiele z modeli posiada również dokumenty potwierdzające ich legalizację. Każde urządzenie znajdujące się obecnie w tej kategorii posiada pełną gwarancję techniczną na okres 24 miesięcy. Warto tu również wspomnieć o wielotonowym udźwigu naszych wag paletowych, co pozwoli Państwu na bezpieczne sprawdzenie ciężaru nawet najcięższych produktów.

By w pełni dostosować nasz asortyment do wymagań współczesnych klientów zdecydowaliśmy się na dystrybucję wag paletowych wyposażonych w zaawansowane funkcje matematyczne oraz zasilanie akumulatorowe. Jeśli zależy Państwu na jak najbardziej mobilnym rozwiązaniu tej sprawy to proponujemy zapoznać się z naszymi wózkami paletowymi wyposażonymi w miernik ciężaru. Ich funkcjonalność i precyzja nie ustępuje w niczym temu co potrafi każda, stacjonarna waga paletowa z naszego sklepu.

Pokaż na stronę