Waga pomostowa

Sprawna obsługa procesu logistycznego w Państwa firmie jest dla nas szczególnie ważna, dlatego pragniemy zaoferować Państwu jeden z naszych produktów jakim jest waga pomostowa. Modeli tego urządzenia posiadamy co najmniej kilkanaście, z czego każdy z nich posiada swoje unikalne parametry. Z tego względu można je dość precyzyjnie dopasować do wymogów przemysłowych, co niewątpliwie może wpłynąć dodatnio na procedurę załadunkową. Zaawansowane parametry naszych wag pomostowych pozwalają ponadto na bardzo szeroka kalibrację i ustawienie według zapotrzebowania szczegółów pomiaru.

Każda waga pomostowa, którą posiadamy w naszym asortymencie gwarantuje naszym klientom również dokładność pomiaru oraz bardzo dobrą wytrzymałość na intensywną eksploatację. By zapewnić Państwu jak najwięcej opcji indywidualnego dostosowania naszego sprzętu, każda waga pomostowa zamieszczona w naszej ofercie posiada miernik podłączony kablem. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymują Państwo realną możliwość umieszczenia go w najbardziej dogodnym miejscu, nie narażając pracowników na niewygodę, a samego miernika na przypadkowe uszkodzenie.

Wyniki pomiaru każdej naszej wagi pomostowej widoczne są również w słabo oświetlonych pomieszczeniach lub w całkowitej ciemności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
 

Pokaż na stronę