Radwag wagi

Historia firmy RADWAG produkującej dziś wagi klasy międzynarodowej sięga roku 1984. Początkowo była to mała działalność, która skupiała się na dostarczaniu swoim klientom prostych acz funkcjonalnych wag kuchennych (w późniejszym czasie również pocztowych). Szybki rozwój oraz chęć ciągłego wprowadzania innowacji sprawiły jednak, że już niespełna po 8 lata wagi RADWAG otrzymały pierwsze układy elektroniczne, wykorzystujące moc obliczeniową ówczesnych procesorów.

Od czasu gdy wagi RADWAG weszły na nową drogę rozwoju, proces postępu tego producenta znacznie zyskał na dynamizmie. Elektroniczne podzespoły wymagały nie tylko zdobycia nowych umiejętności oraz rozbudowy zespołu specjalistów, ale również wielu zmian w obrębie konstrukcji tychże urządzeń. Dzięki temu pozycja marki na rynku przyrządów do ważenia gwałtownie wzrosła, co niewątpliwie przyczyniło się do wzrostu popularności produktów firmy RADWAG. Wagi opuszczające linię produkcyjną były odtąd nie tylko bardziej precyzyjne, ale i ich zastosowanie uległo znacznemu poszerzeniu.

Obecnie wagi RADWAG są produktem, który osiągnął zasięg międzynarodowy oraz satysfakcję klientów pod względem nawet najbardziej wyśrubowanych wymagań współczesnych klientów. Dowodem na to są liczne nagrody i certyfikaty, które na przestrzeni lat udało się zdobyć tej firmie.
Aktualnie oferta tego producenta obejmuje między innymi wagi laboratoryjne, przemysłowe, medyczne czy też kontrolne.

Pokaż na stronę