Wagi jubilerskie

Ocena wartości kamieni szlachetnych wymaga od jubilera dokonania wielu precyzyjnych pomiarów. W jednym z przypadków jest to masa, dlatego waga jubilerska może okazać się tu niezbędna, a jej dokładność wręcz nieoceniona. Jako profesjonalny zespół zajmujący się sprzedażą urządzeń pomiarowych możemy Państwu zagwarantować, że produkty znajdujące się na naszych wirtualnych półkach sklepowych są niezawodne, precyzyjne oraz oparte na nowoczesnej technologi i szerokim zakresie funkcji matematycznych. Waga jubilerska zamówiona w naszym sklepie to również bardzo ekonomiczny zakup, gdyż zawsze staramy się dostosowywać nasz cennik do możliwości i wymagań klientów, którzy zaopatrują się u nas w ten specjalistyczny sprzęt.

Innymi zaletami naszych wag jubilerskich są między innymi: automatyczna kalibracja, dwuzakresowość pomiaru, intuicyjna obsługa oraz łatwe programowanie według swoich własnych potrzeb, dokładność pomiaru wagi jubilerskiej, która wynosi 1mg, solidna obudowa.

Ponadto większość modeli, których dystrybucją się zajmujemy, posiada legalizację, co oznacza, że mogą być one używane do oficjalnej oceny masy kruszców i kamieni szlachetnych. Każda waga jubilerska ma tu dodatkowo 2 lata gwarancji technicznej oraz niezwykle czytelny wyświetlacz LCD, który pokazuje również wszystkie zmiany dokonane w funkcjach obliczeniowych sprzętu pomiarowego.
 

Pokaż na stronę