Waga laboratoryjna

Tym z Państwa, którym zależy na wysokiej precyzji pomiaru niewątpliwie przyda się profesjonalna waga laboratoryjna. Miernik w jaki wyposażono dostępne w naszym sklepie urządzenia z tej kategorii posiada szeroki zakres pomiarowy, zdolny dokładnie odmierzyć nawet najmniejsze ilości składników. Choć sama nazwa wskazuje, by asortyment ten używać głównie w laboratoriach, to waga laboratoryjna nadaje się również bardzo dobrze jako element wyposażenia aptek.

Korzystając z wagi laboratoryjnej można ocenić masę danego składnika z ekstremalnie dużą dokładnością (do 0,01 g, a nawet 0,001 g). Z tego względu nadaje się ona również do podstawowych zadań jubilerskich oraz oceny wartości kamieni szlachetnych. Zaletą w tym przypadku jest również fakt, że pomiarowi można poddawać elementy o nieregularnych kształtach, bez obaw o błędy w obliczeniach naszych produktów. Dlatego też możemy Państwu zagwarantować, że jakość, którą posiada każda nasza waga laboratoryjna, zapewnia jej bezawaryjne funkcjonowanie przez bardzo długi czas.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć nie tylko na fachowe doradztwo oraz informacje na temat oferowanego sprzętu, ale również 24 miesiące gwarancji technicznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wag laboratoryjnych używanych, nowych oraz tych posiadających legalizację.

Pokaż na stronę