Waga lekarska

Żaden profesjonalny gabinet medyczny czy szpital nie może obejść się bez przynajmniej jednej wagi lekarskiej. Sprzęt ten jest o tyle istotny, że to właśnie ciężar naszego ciała może odpowiadać za niektóre dolegliwości i warto też kontrolować jego proporcje w stosunku do wzrostu. Częste na podstawie tego, co pokazuje waga lekarska dobiera się dawkę leku.

Urządzenie, które znajdą Państwo w naszym sklepie to przykład połączenia jakości oraz precyzji pomiaru. Każda waga lekarska, której model mamy w ofercie, posiada wszystkie podstawowe funkcje pomiaru kontrolnego, a część z nich wyposażona zastała również we wzrostomierz. Do sprzedaży dopuszczamy jedynie atestowany i w pełni bezpieczny sprzęt, dlatego kupując wagę lekarską za naszym pośrednictwem mają Państwo gwarancję spełnienia wszystkich polskich standardów oraz atestów.

W tej kategorii znajdą Państwo urządzenia przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i dla niemowląt, a każda waga lekarska posiada tu dodatkowo 24 miesiące gwarancji technicznej oraz 36 miesięcy gwarancji legalizacyjnej.

Pokaż na stronę