Waga dla niemowląt

Opieka medyczna nad dzieckiem wymaga nie tylko profesjonalnej wiedzy, ale i specjalistycznego sprzętu. Jednym z nich jest właśnie waga dla niemowląt, która w bezpieczny i wygodny sposób pozwala na kontrole ciężaru maluszka. Jest to co prawda element bardzo podstawowy lecz jednocześnie newralgiczny, gdyż pozwala kompleksowo ocenić stan zdrowia badanego dziecka. Każda waga dla niemowląt, którą znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, spełnia wszystkie wymagane standardy jakości i bezpieczeństwa, w tym: posiada certyfikat zgodności z dyrektywą medyczną, czy też polskie świadectwo jakości zdrowotnej.

Dzięki naszym precyzyjnym wagom dla niemowląt otrzymają Państwo możliwość zważenia dziecka w sposób całkowicie pozbawiony ryzyka. Każdy z dostępnych w naszym asortymencie modeli posiada zasilanie bezprzewodowe, dzięki wbudowanemu, trwałemu akumulatorowi. Łatwość obsługi oraz ergonomiczny kształt pozwalają w tym wypadku na stworzenie idealnych warunków badania, nie narażając maluszka na niepotrzebny stres. Każda waga dla niemowląt z naszej oferty posiada ponadto 24 miesięczna gwarancję bezawaryjności oraz precyzji pomiaru.

Nasze wagi dla niemowląt posiadają możliwość pomiaru dwuzakresowego oraz maksymalne obciążenie od 6 do aż 20 kg. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej kategorii!

Pokaż na stronę