Waga najazdowa - platformowa

Duże towary o nieregularnych kształtach mogą być bardzo trudne do zważenia, dlatego najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji może okazać się waga platformowa. Jej działanie jest bardzo proste, a przy tym niezwykle komfortowe. Zazwyczaj ten typ urządzeń do ważenia stosuje się w halach lub magazynach, gdzie szybkość pomiaru oraz sprawny transport są jednymi z kluczowych kwestii. Każda taka waga najazdowa posiada kształt kwadratu lub prostokąta o boku mierzącym minimum 1 metr.

Choć waga platformowa nie należy do najmniejszych to jej wielkość w niczym nie przeszkadza zarówno podczas montażu, jak i eksploatacji. Odpowiednio ustawiona może nawet znacznie ułatwić drogę transportu pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami lub stanowiskami. Do niewątpliwych zalet wagi najazdowej należało by zaliczyć również wyświetlacz, który wyraźne prezentuje wyniki pomiaru, nawet z większej odległości.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na doradztwo oraz wszelką pomoc w dopasowaniu i poprawnym montażu wagi platformowej. Zaufało nam już grono firm, które szczególnie często wykorzystują tego typu urządzenia do usprawnienia i kontroli konfekcji swojej linii produkcyjnej. Wykonane z trwałego materiału, są one ponadto odporne na nieumyślne i przypadkowe uszkodzenia, a ich funkcje matematyczne pozwalają sprecyzować parametry pomiaru.

Każda waga najazdowa z naszego asortymentu posiada dokumentu potwierdzające 3 letnią legalizację oraz 2 lata gwarancji technicznej. Dodatkowo sprzęt ten jest w pełni zgodny w kryteriami bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Pokaż na stronę