Waga metkująca z drukarką - etykietująca

Nowocześni konsumenci przywykli do samodzielnego ważenia towaru oraz jego etykietowania, aby uprościć dokonywanie transakcji. Korzystają również na tym same sklepy, gdyż waga etykietująca z drukarką to doskonały sposób na usprawnienie obsługi oraz oszczędność na czasie i zasobach pracowniczych. W ofercie naszego sklepu umieściliśmy jedynie te modele sprzętu, które całkowicie spełniają standardy jakości oraz potrafią precyzyjnie określić wagę ważonych produktów.

Waga metkująca z drukarką to wygodne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy pragną zakupić sprzęt wielozadaniowy oraz zajmujący jak najmniej miejsca. Dzięki temu klient może skontrolować cenę danego towaru, bez konieczności skorzystania z pomocy sprzedawcy, natomiast osoba sprzedająca otrzymuje możliwość szybkiego podliczenia wartości zakupów wymagających zważenia. Dla jeszcze lepszego dopasowania naszej oferty do Państwa potrzeb wprowadziliśmy do sprzedaży zarówno używane wagi etykietujące, jak i modele fabrycznie nowe.

Waga metkująca z drukarką posiada wiele przydatnych możliwości, które znacznie ułatwiają pracę, jak np. programowanie etykiet, zapisywanie kodów produktów, a przede wszystkim dokładne i jasne wyświetlenie na bieżąco wszystkich potrzebnych informacji. Nasze wagi etykietujące posiadają ponadto:
- bezprzewodową lub przewodową możliwość połączenia z kasą fiskalną,
- czytelny wyświetlacz,
- wygodną powierzchnię do ważenia,
- atrakcyjne ceny zakupu oraz możliwość darmowego zaprogramowania przez nas 20 produktów.

Z naszą wagą metkującą wszystko staje się łatwiejsze i wygodniejsze!

Pokaż na stronę