Waga hakowa wskazówkowa, mechaniczna bez możliwości legalizacji, MAX= 200kg.

Waga hakowa wskazówkowa, mechaniczna bez możliwości legalizacji, MAX= 200kg.

Waga hakowa mechaniczna bez możliwości legalizacji do 200kg z działką 500g. Solidny mechanizm sprężynowy z konstrukcją odlewaną, tara śrubowa, wisząca, hak i zawieszenie.

627.30 PLN brutto
510.00 PLN netto

Waga KPZ, Waga dżwigowa wskazówkowa do szybkiego i prostego ważenia. Solidne wykonanie, mała długość i mały ciężar własny. Obudowa ze stopu aluminium. Pierścień do zawieszania, jak i hak do zawieszania są wykonane ze stali. Waga pracuje zgodnie z solidnym i wypróbowanym systemem podwójnej sprężyny. Cyferblat chroniony szybką z pleksi. Jeżeli po dłuższym okresie używania będzie to konieczne, można ponownie wyjustować wagę przez naciągnięcie sprężyn.

Skala: białe tło, czarne litery podziałki (szybka ochronna z pleksi, w aluminiowym pierścieniu). 19,5cm średnicy skali. Tarowanie zera za pomocą śruby justującej.

 

Konstrukcja:

Solidne wykonanie o zwartej budowie i małym ciężarze własnym. Obudowa wykonana z odlewu aluminiowego. Pierścień zaczepowy oraz hak ładunkowy wykonane są ze stali. Tarcza jest chroniona za pomocą szyby pleksi.

Waga pracuje w oparciu o solidny i sprawdzony system podwójnych sprężyn. Jeśli po długotrwałym używaniu będzie konieczne justowanie wagi, można to przeprowadzić w prosty sposób przez ponowne napięcie sprężyn.

Skala: białe tło, czarny napis, łatwy do odczytu za szybą ze szkła pleksi, obramowanie z aluminium. Średnica skali: około 19,5cm. Tarowanie zerowe za pomocą śruby do justowania.

 

×

Zamówienia i pytania proszę składać na adres e-mail: lub telefonicznie:

tel. kom. 603 051 820

tel./fax 46 855 93 43

Chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania