WAGA HIWEIGH 3H1212 MAX= 3000 kg, działka legalizacyjna: 1 kg, wymiary platformy: 1200mm x 1200mm.

 
WAGA HIWEIGH 3H1212 MAX= 3000 kg, działka legalizacyjna: 1 kg, wymiary platformy: 1200mm x 1200mm.

WAGA Z LEGALIZACJĄ I MOŻLIWOŚCIĄ OPCJI DOZOWANIA MAX= 3000 kg, działka legalizacyjna: 1 kg, wymiary platformy: 1200mm x 1200mm, waga zalegalizowana, podświetlany wyświetlacz LCD

2 890.50 PLN brutto
2 350.00 PLN netto
3 567.00 PLN

WAGA HIWEIGH 3H1212

LEGALIZACJA WAGI WAŻNA 3 LATA + ŚWIADECTWO LEGALIZACJI, 

     24 MIESIĄCE GWARANCJI,

   ZASILANIE 230 V ORAZ  Z WŁASNEGO AKUMULATORA NA WYPADEK BRAKU ZASILANIA        SIECIOWEGO, 

WAGA Z MOŻLIWOŚCIĄ OPCJI DOZOWANIA, WYJŚCIE PRĄDOWE NA STYCZNIK STERUJĄCY URZĄDZENIEM DOZUJĄCYM.

 

GWARANCJA 24 MIESIĄCE 

MOŻLIWOŚĆ LEGALIZACJI WTÓRNEJ W POLSCE

Waga  bardzo dokładna, w zakresie od 0~3000kg waży z dokładnością e=d=1 kg -

Możliwość chwilowego odczytu z dokładnością zwiększoną 10-krotnie; d= 100 g. Funkcja przydatna na skupach złomu i metali kolorowych, gdzie można ważyć złom stalowy z dokładnością d = 1 kg, a po przyciśnięciu przycisku na klawiaturze przez kilka sekund będzie wyświetlał się wynik ważenia z dokładnością d= 0,1 kg ( przydatne przy ważeniu złomu metali kolorowych).

- WYMIAR PLATFORMY 1,2m x 1,2m

- max = 3000kg

- e=d=1kg ( chwilowa zwiększona 10-krotnie dokładność d=0,1 g )

- temperatra pracy -10C ~ +40C

 WAGI platformowe(czteroprzetwornikowe) są przeznaczone do ważenia towarów w magazynach, halach produkcyjnych i innych obiektach zamkniętych. Konstrukcja wagi wykonana jest ze stali malowanej proszkowo- zasilanie 230V lub własnego akumulatora ładowanego podczas pracy przy zasilaniu z sieci 

- możliwość legalizacji wtórnej w całej Polsce

Urządzenie dozujące - DOPŁATA 600,00 ZŁ netto

Instrukcja obsługi

Urządzenie dozujące służy do sterowania zewnętrznymi maszynami, za pomocą wskazania wagi elektronicznej. Może zostać podłączone bezpośrednio do elementu wykonawczego takiego jak np. silnik elektryczny, jak również pośrednio, poprzez falownik, lub inny system sterowania.

1. Podłączenie:

Transmisja pomiędzy urządzeniem, a wagą odbywa się poprzez port komunikacyjny RS232. Do modułu sterującego, podłączona jest listwa dwu, trzy, lub cztero przekaźnikowa. Przekaźnik podłączony do wyjścia OUT odpowiada za sterowanie maszyną i wyzwala się w momencie osiągnięcia przez wagę określonej wcześniej wartości.

Przekaźniki podłączone do gniazd 70%, 80% oraz 90% mogą zastać użyte w przypadku sterownika maszyny, np. falownika. Przekaźniki wyzwalają się odpowiednio, po osiągnięciu przez wagę 70, 80 i 90% określonej wcześniej wartości.

Pozostałe gniazda służą do podłączenia zasilania, przewodów transmisji RS232 oraz przycisków zapisu i startu.

UWAGA: w przypadku modyfikacji zastosowanych przycisków, należy stosować wyłącznie włączniki stykowe, monostabilne, normalnie otwarte. Należy unikać ciągłego zwarcia.

Sasada działania:

Urządzenie zapisuje w pamięci wagę odważnika wzorcowego. Aby dokonać zapisu do pamięci, należy uruchomić wagę, następnie umieścić na szalce odważnik wzorcowy, po czym przycisnąć jednokrotnie przycisk umieszczony na obudowie urządzenia. Jest to przycisk podłączony do złącza „zapis”.

Po zdjęciu odważnika wzorcowego można przystąpić do pracy:

Przyciśnięcie klawisza „start” spowoduje uruchomienie urządzenia/dozowanie (cykl praca). Po osiągnięciu przez wagę wartości odważnika wzorcowego, urządzenie samo zatrzyma dozowanie. (cykl postój). Urządzenie samodzielnie nie wznowy dozowania, dopóki ciężar nie zostanie usunięty z wagi, a przycisk „start” nie zostanie ponownie naciśnięty.

Podczas cyklu pracy można w dowolnym momencie zatrzymać dozowanie, używając przycisku „start”. Kolejne przyciśnięcie „start” wznowi pracę, jeśli ciężar na wadze nie jest większy, niż ciężar odważnika wzorcowego.

W przypadku podłączenia przekaźników 70%, 80%, 90%, podczas cyklu pracy, będą one załączały się kolejno osiągając swoją wartość procentową w stosunku do odważnika wzorcowego.

×

Zamówienia i pytania proszę składać na adres e-mail: lub telefonicznie:

tel. kom. 603 051 820

tel./fax 46 855 93 43

Chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania